serel servis

Serel Servis

serel servis Serel markalı seramik takımları için sizlere en iyi servis hizmeti sunmaktadır. Banyonuza lüks bir görünüm katmak için aldığınız Serel markalı seramiklerde yaşadığınız sorunlarda, klozet ve lavabo takımlarının montajında ve diğer tüm işlemlerde sizde servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Personellerimiz size tüm konularda yardımcı olacaktır.

Servisimiz deneyimli personelleri ile montaj, bakım ve onarım işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Sertifikalı profesyonel personellerimiz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde almak istediğiniz hizmet ne olursa olsun aradığınız servisimizde bulacaksınız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz ve bize bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede personellerimiz gerekli ekipmanlar ile verdiğiniz adrese geleceklerdir.

serel servis sunmuş olduğu hizmetlerde sizlere garanti vermektedir. Özellikle parça değişimleri 1 yıl garantili olarak yapılmakta ve bu süre içerisindeki tüm arızalanmalar servis garantimizde bulunmaktadır. Parça değişimi yaparken de orijinal Serel yedek parçaları tercih edilerek setlerin orijinalliği bozulmamaktadır. Ayrıca tüm Serel yedek parçaları stoklarımızda bulunduğu içinde sizlere çok daha hızlı hizmet sunabiliyoruz.
serel servis

Söz konusu seramik banyo takımları olduğu zaman montaj, bakım ve onarımda dikkatli olmak gerekir. Bu nedenle sizlere gerekli eğitimleri almış ve deneyimli personeller ile hizmet sunuyoruz. Ne yaptığını bilen personellerimiz sayesinde yaşadığınız sorun ne olursa olsun bu sorunlar için en pratik çözümler üretilmekte ve hizmet kalitemiz artırılmaktadır. Ayrıca günlük hayatınızın aksamaması içinde sizlere olabildiğince hızlı bir hizmet sunuyoruz.

serel servis hizmet anlayışı gereği sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Bursa’nın hangi bölgesinde olursanız olun isterseniz şubelerimize gelebilir isterseniz de telefon numaramız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Personellerimize gerekli bilgileri verdikten sonra en kısa sürede yanınıza gelecekler ve sizi yaşadığınız sorunlardan kurtaracaklardır.

serel servis müşterileri için en uygun fiyatları belirlemektedir. Piyasa fiyatlarının altınki fiyatlar sayesinde sizde bütçenizi zorlamadan kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz. Üstelik aldığınız hizmet sonrasında sunduğumuz 1 yıl garantiden de yararlanacaksınız. Sizde Serel markalı ürünleriniz için servis hizmeti alacaksanız ve güvenilir servisler arıyorsanız bizimle iletişime geçmeden kesinlikle servis hizmeti almamalısınız.

Serel gömme rezervuar iç takımı
Serel Sifon Tamiri
Serel yedek parça
Serel klozet servisi
Serel iletişim telefonu
Serel rezervuar fiyatları
Serel basma butonu
Serel kapak fiyatı
Serel Şamandıra fiyatı
Serel boşaltma fiyatı
Serel servis telefonu
Serel geberit tamiri
Serel iç takım contası
Serel sifon parçaları
Serel yedek parça
Serel istanbul numarası
Serel rezervuar nasıl tamir edilir

Leave a Reply

DOKUN ARA